O mně

Servis PC a notebooků

Zkušenosti

V IT branži se pohybuji už 16 let a za tu dobu jsem načerpal dostatek cenných zkušeností, které využívám ve svém podnikání.

Už od dětství mě fascinovaly počítače a práce na nich. Vydrželo mi to dodnes. Neustále se učím nové techniky a aktualizuji technologie, které používám. Jen tak můžu zdokonalovat své služby a nabízet prvotřídní servis.

Praxi jsem započal servisem a správou výpočetní techniky. Poté jsem pracoval ve firmách, kde jsem si rozšířil praxi o grafickou tvorbu a online marketing.

Férové jednání

Snažím se všem zákazníkům vyjít maximálně vstříc, protože jen spokojený zákazník se vrátí nebo předá dobrou zkušenost dále.

16 let praxe

Za tu dobu jsem se setkal s různými nástrahami ze světa výpočetní techniky. Tyto zkušenosti mi pomáhají rychle a efektivně zvládat vzniklé problémy.

Spolehlivost

V dnešní době obrovsky důležitá vlastnost, na které si zakládám. O všem Vás, jakožto zákazníka, informuji a držím dohodnuté termíny.

Pracuji na všem osobně

Jsem si svým šéfem, poněvadž pracuji na všech zakázkách sám a mám tak naprostý přehled o každém projektu, což velmi usnadní komunikaci s klientem.

Vždy jednáte pouze s jedním člověkem, a to se mnou.

foto
Atraktivní ceny

Dostupné ceny

Nabízím cenově dostupné služby v porovnání s agenturami a autorizovanými servisy při stejné kvalitě služeb.

Proč nižší ceny?

Nemusím platit zaměstnance, jelikož pracuji na všem sám…
Neutrácím za pronájem, provoz a vybavení kanceláře…
Neplatím si drahé reklamy na internetu…

S čím vám mohu pomoci?

Zavolejte mi nebo vyplňte kontaktní formulář s dotazem a já Vám obratem odpovím.