PPC je termín používaný k označení placené reklamy na internetu, obvykle prostřednictvím Google Ads, Skliku nebo Facebooku. Inzerenti platí poplatek za každé kliknutí na jeden z jejich inzerátů.

Pokud jste buď firma, která chce, aby telefon více zvonil, nebo společnost prodávající online, která chce zvýšit prodej, tak vám pomůžu dosáhnout vašich cílů. O váš reklamní účet se postarám, jako by byl můj vlastní.

Správa PPC, která vám ušetří čas

Nabízím plně spravovanou službu Google Ads, Sklik nebo Facebook, která zahrnuje:

  • nalezení klíčových slov, která vaši zákazníci hledají
  • psaní účinných textových reklam, které se zobrazují ve vyhledávačích Googlu nebo Seznamu, na které se bude klikat
  • návrh vizuálně přitažlivých obsahových grafických bannerů, které se zobrazují též ve vyhledávací sféře
  • sledování toho, co funguje a co ne, a poté přerozdělení rozpočtu na věci, které jsou efektivní

Nastavení měření

Pro dobrý reklamní účet je měření úspěšnosti kampaní zásadní. Vše si měřím v analytice Google Analytics, kde podle správného nastavení vidím, jak si vedou vaše konverze (nákupy, telefonické hovory, vyplněné poptávkové formuláře a další důležité statistiky.

Remarketing 

Nevzdávejte se zákazníka jen proto, že opustí váš web. Zacílím na něj relevantní reklamu přizpůsobenou jeho zájmům pomocí remarketingové strategie. Tím si zajistíme, že potenciální zákazník uvidí na webu produkty z vaší nabídky (zase ve formě textové nebo grafické reklamy), které si prohlížel a tímto připomenutím si ho můžeme přivézt zpět na váš web, kde si může zvažovaný produkt nebo službu zakoupit.

Další služby