Ať už je milujete nebo nenávidíte, sociální média jsou jedním z nejrychleji rostoucích kulturních pilířů a často prvním místem, kam se lidé chodí dívat na značku. Sociální média poskytují šanci polidštit Vaši značku, sdílet vaše základní hodnoty a aktualizovat, co se děje v zákulisí, a zároveň předvádět produkty novému a angažovanému publiku. Navíc to může být docela zábava.

Prostředí reklamy na sociálních sítích je brutálně konkurenční. Abyste vynikli, musíte být mimořádní. S tím vám pomůžu.


Nastavení účtu

Pokud ještě nemáte, pomůžu vám nastavit firemní účet na sociálních sítích Facebook, Instagram nebo Youtube.

Průzkum a analýza

Před plánováním a prováděním nějaké strategie, provedu rozsáhlý průzkum trhu, vaší konkurence nebo vašich minulých kampaní. Analyzuji a identifikuji vaši bezprostřední cílovou skupinu.

Správně zvolená strategie

Zvolím vhodnou strategií, která podpoří vaši značku. Vytvořím poutavý originální obsah (foto, banner, video), který zacílíme na vaši cílovou skupinu. Facebook a Google Ads mají v tomto ohledu široké možnosti zacílení od volby lokality zobrazení (např. pouze v Praze), pohlaví, věkových skupin, zájmů, zařízení, atd…

Měření úspěšnosti

Nehrajeme tady jen o „metriky marnosti“, jako jsou lajky a sdílení, ale o to, jaký druh zapojení se odehrává u vašich potenciálních zákazníků.

Stanovíme si cíle kampaní, kterých chcete dosáhnout. Pravidelným sledováním a měřením statistik ve Facebook Business Manageru a hlavně Google Analytics, si zhodnotíme, jak lidé na kampaně reagují. A hlavně, jestli vám přinášejí nárůst poptávky.

Další služby