SEO – optimalizace pro vyhledávače

Hlavním důvodem, proč vaše firma potřebuje SEO, je zvýšit návštěvnost vašeho webu. Čím lepší je vaše SEO, tím vyšší je vaše umístění ve výsledcích vyhledávačů Google a Seznam. Čím výše se ve výsledcích vyhledávačů umístíte, tím je pravděpodobnější, že někdo narazí na váš web. Dostat se na první stránku je zásadní. Studie o zvycích při prohlížení ukázaly, že více než 99 % uživatelů klikne na odkaz z první stránky s výsledky vyhledávání. Čím výše je hodnocení ve vyhledávačích, tím je pravděpodobnější, že někdo najde váš produkt nebo službu.

Být na první stránce Google nebo Seznamu znamená

 • více návštěvníků vašeho webu
 • více potenciálních zákazníků a dotazů od nalezení online
 • více prodejů, objednávek a nových obchodů

Provedu komplexní audit vašich webových stránek, abych identifikoval problémy, které vám můžou bránit ve stoupání vzhůru ve výsledcích vyhledávání. Zhodnotím silné a slabé stránky konkurence a provedu důkladný spotřebitelský průzkum, abych zjistil, jak potenciální zákazníci hledají váš produkt nebo službu.

Je to běh na dlouhou trať, hlavně u nového webu, který ještě neměli roboti vyhledávačů možnost prozkoumat. Udělám vše možné i nemožné, abych vás dostal ve vyhledávání co nejvýše a přineslo vám to více zákazníků.

 

Předchozí službaTvorba webu - Blog o gravitaci
Další službaPlacené PPC kampaně (Pay Per Click)

Další služby

 • Image

  Redesign (úprava) webu – IT Colors

  Tvorba webu - Webdesign

 • Image

  Výměna vadného zdroje v PC

  Servis PC a notebooků

 • Image

  Nanesení nové teplovodivé pasty pod chladiče

  Servis PC a notebooků