Webdesign

Vytvářím webové stránky na míru, které se snadno používají a pracují bezchybně.

Hradec Králové

Webdesign IT Colors - 2

Responzivní webové stránky

Efektivní web je jako oddaný zaměstnanec, který pracuje neúnavně ve dne i v noci, propaguje vaši značku a pomáhá rozvíjet vaše podnikání.

Jednoduchost designu

Jde mi o vytvoření dokonalého zážitku pro uživatele bez ohledu na to, z jakého zařízení přistupuje na vaše stránky, ať už se jedná o chytrý telefon, tablet nebo stolní počítač.

Rychlost a zabezpečení

Všechny webové stránky připravuji s ohledem na rychlé načítání a bezpečné procházeníPoužívám u všech webů SSL certifikát, který je základem pro HTTPS zabezpečení komunikace.

Pochopení vašich cílů mi umožní vytvořit webovou stránku, která vám pomůže:

GENEROVAT POTENCIÁLNÍ ZÁKAZNÍKY

Navrhnu webové stránky, které vezmou vaše návštěvníky za ruku a nutí je, aby objevili vaše nabízené služby nebo produkty.

ZLEPŠIT POUŽITELNOST

Bezproblémový webový design pro všechny návštěvníky vašich stránek bez ohledu na to, jaké zařízení používají.

ZVÝŠIT PRODEJ

Uplatním své znalosti v oblasti optimalizace míry konverzí. Aplikuji principy psychologie, které pomáhají zvýšit váš prodej.

ZÍSKAT LEPŠÍ HODNOCENÍ U VYHLEDÁVAČŮ

Použitím různých SEO technik, upravím obsah webu tak, aby byl přívětivý jak pro uživatele, tak i pro internetové vyhledávače. Jde mi o to, abyste se zobrazovali výše ve výsledcích vyhledávání. Všechny mé vytvářené stránky již obsahují základní optimalizaci pro SEO.

JAK PROBÍHÁ SPOLUPRÁCE?

Začnu pochopením vaší značky, potřeb a obchodních cílů. Určíme si cíle webových stránek. Vytvořím vhodný časový plán a samotný plán projektu.

Provedu průzkum ve vašem oboru – konkurence, potencionální klienti…
Podle toho vytvořím vhodnou strategii a design na míru.

Nyní si určíme, jaký obsah je pro vaše webové stránky nezbytný a užitečný a kam by měl být umístěn pro jeho maximální dopad. Kladu důraz na optimalizaci obsahu pro vyhledávače.

Vytvořím vhodnou strukturu vašich webových stránek. Váš nový web navrhnu tak, aby byl oku lahodící, přehledný a hlavně konverzní. To znamená, že vaši návštěvníci dojdou na konec cesty a provedou na vašem webu žádanou akci, např. zakoupí výrobek nebo službu, vyplní objednávkový formulář, zatelefonují Vám, atd…

Navrhnu grafické a vizuální prvky potřebné k tomu, abychom vašim stránkám vdechli nový život.

Vyberu pro Vás vhodné řešení

Zavolejte mi nebo vyplňte kontaktní formulář s dotazem a já Vám obratem odpovím.