Cena: od 9 000 Kč za jednostránkovou prezentaci firmy, živnostníka nebo produktu a od 20 000 Kč za profesionální web o několika stránkách

Cena se určuje podle velikosti webu a vašich kritérií, co by měl web všechno obsahovat.

Potřebujete nové webové stránky pro váš byznys? Nebo máte pocit, že váš stávající web už vám nepřináší nové zákazníky a potřeboval by zásadní úpravu? Pokud ano, pak jste tu správně!

Nedělám jen moderní webové stránky – vymýšlím řešení, která pomáhají mým klientům přinést více zákazníků, poptávek a prodeje.

Efektivní web je jako oddaný zaměstnanec, který pracuje neúnavně ve dne i v noci,
propaguje vaši značku a pomáhá rozvíjet vaše podnikání.

JEDNODUCHOST DESIGNU

To je základní kámen všech mých projektů. Jasnost designu a jednoduchost použití vytváří ideální
kombinaci formy a funkce.

Jde mi o vytvoření dokonalého zážitku pro uživatele bez ohledu na to, z jakého zařízení přistupuje na vaše stránky, ať už se jedná o chytrý telefon, tablet nebo stolní počítač.

RYCHLOST A ZABEZPEČENÍ STRÁNEK

Všechny webové stránky připravuji s ohledem na rychlé načítání a bezpečné procházení. Používám u všech webů SSL certifikát, který je základem pro HTTPS zabezpečení komunikace.

Pochopení vašich cílů mi umožní vytvořit webové stránky, které vám pomůžou:

GENEROVAT POTENCIÁLNÍ ZÁKAZNÍKY

Navrhnu webové stránky, které vezmou vaše návštěvníky za ruku a nutí je, aby objevili vaše nabízené služby nebo produkty.

ZVÝŠIT PRODEJ

Uplatním své znalosti v oblasti optimalizace míry konverzí. Aplikuji principy psychologie, které pomáhají zvýšit váš prodej.

ZLEPŠIT POUŽITELNOST

Bezproblémový webový design pro všechny návštěvníky vašich stránek bez ohledu na to, jaké zařízení používají.

ZÍSKAT LEPŠÍ HODNOCENÍ U VYHLEDÁVAČŮ

Použitím různých SEO technik, upravím obsah webu tak, aby byl přívětivý jak pro uživatele, tak i pro internetové vyhledávače.

JAK PROBÍHÁ SPOLUPRÁCE

1. IDENTIFIKACE
Začnu pochopením vaší značky, potřeb a obchodních cílů. Určíme si cíle webových stránek. Vytvořím plán projektu a časový horizont pro tvorbu stránek. Zašlu vám cenovou nabídku.

Jakmile jsme domluveni na finální podobě webu, tak zasílám doklad k zaplacení zálohy ve výši 50 % konečné ceny webu. Po zaplacení zálohy začínám s přípravou.

2. PRŮZKUM TRHU
Provedu průzkum ve vašem oboru – konkurence, potencionální klienti, atd… Podle toho vytvořím vhodnou strategii a design na míru.

3. UX-UI
Vymyslím ideální strukturu vašich webových stránek a wireframe (tzv. drátový model) projektu. Váš nový web navrhnu tak, aby byl přehledný, uživatelsky přívětivý a hlavně konverzní, tzn., že vaši návštěvníci dojdou na „konec cesty“ a provedou na vašem webu žádanou akci, např. projeví zájem o výrobek nebo službu, vyplní objednávkový formulář, zatelefonují vám, atd…

4. OBSAHOVÁ STRATEGIE / SEO
Nyní si určíme, jaký obsah je pro vaše webové stránky nezbytný a užitečný a kam by měl být umístěn pro jeho maximální dopad. Kladu důraz na optimalizaci obsahu pro vyhledávače.

5. DESIGN WEBU
Navrhnu atraktivní kabátek vašeho webu, který zaujme všechny návštěvníky.
Důkladně otestuji funkčnost webu na všech zařízeních a prohlížečích.

Vystavím vám doklad na zbylých 50 % konečné ceny a předám vám vaše nové webové stránky.

Další služby